Plus500 - Hlavní sponzor
fotbalového klubu Atlético de Madrid

Obchodní akcie, indexy, komodity, forexu a možnosti prostřednictvím naší služby CFD

Mějte na paměti, že CFD jsou spekulativní produkty a mohou mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu. Obchodování s CFD pro vás nemusí být vhodné. Ujistěte se, že plně chápete s tím spjatá rizika. Přečtěte si prosím naše prohlášení o riziku a naše pravidla pro uživatele, než začnete používat naše služby.

Explore our various financial instruments

Learn more

“Jsme nadšeni z uzavření této dohody s Plus500. Jedná se o vzrušující období pro klub – stejně tak pro Plus500 – společně rozšiřujeme naší mezinárodní stopu. Věříme, že toto partnerství s Plus500 podpoří tento pokrok, a těšíme se na sdílení naší cesty s touto společností.”

Miguel Ángel Gil Marín, generální ředitel klubu Atlético Madrid

Obchodujte s Plus500a jejími vlastními obchodními platformami

"Jsme poctěni partnerstvím s takto váženým fotbalovým klubem jako je Atlético Madrid, tento klub si po dobu své 111leté existence vybudoval silné zázemí. Atlético Madrid je pro nás přirozeně vhodným partnerem, jelikož Evropa tvoří naší největší zákaznickou základnu, a s klubem sdílíme vášeň pro úspěch, přičemž si společně zakládáme na étosu transparentnosti a respektu vůči našim zákazníkům, fanouškům, partnerům a zaměstnancům."

Gal Haber, Managing Director Plus500