Naše poplatky

Konkurenceschopná, upřímná a bez nemilých překvapení

Plus500 nabízí svým zákazníkům většinu svých služeb zdarma, a poplatky, které si účtujeme, nějak netajíme. Nedochází k žádným překvapením. Naše kompenzace je odvozena z rozpětí mezi nabídkou a poptávkou, které patří k nejužším v průmyslu (založena na interním pozorování).

Snímek obrazovky s informacemi nástroje s lupou na čísle s "rozpětím"

Na rozdíl od některých jiných CFD společností, obchodování s Plus500 je s

0 poplatky za
  • Vklady
  • Živé ceny CFD akcií
  • Forexové ceny v reálném čase
  • Otevírání / zavírání obchodů
  • Dynamické grafy a diagramy
  • Přesunutí vaší pozice

Rozpětí nákupu/prodeje

Společnost Plus500 je za své služby kompenzována skrze kupní/prodejní (nabídka/poptávka) rozpětí (pro více informací klikněte zde), takže při otevření pozice vlastně "platíte" rozpětí. Toto rozpětí je zahrnuto do uvedených sazeb společnosti Plus500 a není dodatečným poplatkem, který byste museli platit navíc.

Pro zobrazení rozpětí konkrétního nástroje se jednoduše:

  1. Přihlaste do svého účtu.
  2. Vyhledejte konkrétní nástroj.
  3. Klikněte na ikonu s detaily (i) a podívejte se níže do sekce s informacemi.
Stojatá obrazovka s obrazovkou platformy a šipkami v pozadí

Dodatečné obchodní poplatky

Poplatky níže mohou být uplatněny na váš účet, záleží na vaší obchodní aktivitě:

Celonoční financování

Částka celonočního financování je buď přidána, nebo odečtena z vašeho účtu při držení pozice po určitou dobu (označovaná jako “Čas celonočního financování”). Více si můžete přečíst zde.

Garantovaný příkaz zastavení

Jedinečný typ příkazu, který vám pomůže spravovat svá rizika garantováním úrovně uzavření při ztrátě. Pokud budete tuto funkci používat, mějte na vědomí, že vám garantuje uzavření pozice za určitou požadovanou sazbu, proto je předmětem širšího rozpětí. Více si můžete přečíst zde.

Poplatek za neaktivitu

Pokud se na obchodní platformu nepřihlásíte po dobu tří měsíců, bude na váš účet uvalen poplatek v hodnotě 10 $.

Obrázek stopek

Vklady a výběry

Neúčtujeme poplatky za vklad a výběr1!

Většinu poplatků za zpracování platby pokrýváme, abychom dostáli našim závazkům nabízet nejlepší možné obchodní podmínky. Ve vzácných případech můžete na poplatky narazit, když převádíte peníze na nebo z vašeho účtu Plus5002. Tyto poplatky jsou určeny a uvaleny vydavatelem platby nebo bankou, ne společností Plus500.

1 Můžeme strhnout poplatek za překročení maximálního počtu měsíčních výběrů.
2 Např.: pro mezinárodní transakce kreditní karty, příchozí/odchozí bankovní převody a transakce použitím měny, která není podporovaná (směna).

Obrázek modrých a bílých 3D šipek, které míří na sebe

FAQ

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 80,6% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

24/7 Podpora
Potřebujete nápovědu?
24/7 Podpora