Ochrana finančních prostředků klientů

Ochrana finančních prostředků klientů

Když si u nás otevřete účet, uložíme vaše prostředky na oddělené účty v souladu s pravidly Kyperské komise pro cenné papíry vztahujícími se na finanční prostředky klientů. Podle těchto pravidel ukládáme veškeré finanční prostředky klientů na oddělené bankovní účty.

Mějte na paměti, že CFD jsou spekulativní produkty a mohou mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu. Obchodování s CFD pro vás nemusí být vhodné. Ujistěte se, že plně chápete s tím spjatá rizika. Přečtěte si prosím naše prohlášení o riziku a naše pravidla pro uživatele, než začnete používat naše služby.
Ochrana finančních prostředků klientů
Všechny finanční prostředky klientů jsou uloženy na oddělených bankovních účtech v souladu s pravidly Kyperské komise pro cenné papíry vztahujícími se na finanční prostředky klientů. 
K zajištění používá Plus500CY Ltd pouze vlastní finanční prostředky 
Plus500CY Ltd nepředává finanční prostředky drobných klientů zajišťovacím protistranám 
Plus500CY Ltd nenavazuje na trhu spekulativní pozice 
Plus500CY Ltd se neangažuje ve firemních ani státních dluzích 
Plus500CY Ltd je regulována CySEC. 
Plus500CY Ltd neinvestuje finanční prostředky drobných klientů 

Kompenzační fond investorů

Plus500 přispívá do Kompenzačního fondu investorů zřízeného pro klienty investičních firem v Kyperské republice. Plus500 vám poskytuje zajištění, zdroje, globální pokrytí a služby nadnárodní organizace s více než jedním milionem klientů po celém světě, kteří provádějí miliony transakcí za měsíc. Plus500 nemá navíc žádné finanční závazky, disponuje značnou likviditou a má výrazný přebytek regulatorních kapitálových rezerv, které jsou vyšší, než vyžaduje zákon. Přečtěte si více:Kompenzační fond investorů