Kdy je nezbytné žádat o prostředky PayPal?

Pro dokončení PayPal výběru, pokud je tato metoda ve vaší zemi dostupná, se musíte přihlásit na váš PayPal účet a o prostředky zažádat, aby se objevily na vašem PayPal zůstatku.

Také můžete být požádáni o ověření vaší e-mailové adresy PayPal účtu před tím, než si budete moci vaše prostředky vybrat. Pokud tak chcete učinit, vyberte prosím odkaz “Ověření e-mailové adresy” a zadejte přihlašovací údaje a heslo vašeho PayPal účtu. Tento odkaz je umístěn v e-mailové zprávě, která vám je odeslána na hlavní e-mailovou adresu, okamžitě po otevření vašeho PayPal účtu. E-mailovou adresu můžete na svém PayPal účtu změnit následovně: “Profil” → “e-mail” → “přidat/upravit”. Pokud potřebujete další pomoc, kontaktujte prosím podporu a pomoc společnosti PayPal.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Kontaktujte nás!
E-mailem

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 80,5% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.