Jaký je časový rámec zpracování pro jednotlivé metody?

Časový rámec pro zpracování požadavku o výběr je normálně dlouhý jeden pracovní den, který nám umožní dokončit různá bezpečnostní prověření před zahájením platby. Časový rámec stvrzení platby se odvíjí od použité platební metody a času zpracování třetí strany.
Obrazovka výběru na webové platformě ukazuje požadavky minimálního výběru každého typu platební metody. Zpracování požadavku výběru za menší, než minimální množství, může vyústit v poplatky na váš účet.

Níže jsou vypsány metody výběru, které nabízíme. Mějte prosím na paměti, že některé tyto metody nemusí být ve vaší zemi dostupné:

Elektronické peněženky - PayPal nebo Skrill. Prostředky byste měli obdržet na váš účet e-peněženky po autorizaci výběru, který podléhá času zpracování vaší e-peněženky.
Bankovní převod - Přímý převod prostředků z banky do banky. Prostředky byste měli obdržet na váš bankovní účet po autorizaci výběru, který podléhá času zpracování vaší bankovní instituce a dané jurisdikce.
Kreditní karty - prostředky by měly být obdrženy na bankovním účtu spojeného s relevantní kartou podle času zpracování jednotlivé banky.

Naší politikou je, že když je to možné, tak provedeme výběrové platby na stejný zdroj, který byl použit pro vklad na účet zákazníka. Pokud například vložil prostředky pomocí karty Visa, tak se vždy budeme primárně snažit zpracovat jakýkoliv výběr na stejný účet karty Visa. Jakmile je výběr autorizován, prostředky budou připsány na Visa kartu zákazníka. Vrácené prostředky by se měly na relevantním účtu objevit během několika pracovních dní a ve výpisu vydaného další měsíc.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Kontaktujte nás!
E-mailem

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76,4% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.