Proč musím nahrát svůj identifikační průkaz s fotkou a jiné dokumenty?

Z důvodů našich právních a regulačních obligací musí Plus500 ověřit vaši identitu a adresu bydliště, pro které jsou vyžadovány informace a/nebo dokumentace identifikačního průkazu s fotkou a bydliště.
Při otevření účtu s Plus500 souhlasíte se všemi zákony a regulacemi týkajících se praní špinavých peněz, financování terorismu, včetně požadavku k poskytnutí dostatečného důkazu vaší identity, adresy bydliště, zdroje prostředků, atd. Plus500 nebude vytvářet obchodní vztah s jednotlivci, pokud a dokud není identita a adresa bydliště klienta úspěšně ověřena a/nebo nejsou obdrženy a ověřeny všechny nezbytné dokumenty. Toto všechno je součástí našeho procesu, jelikož se jedná o vaši i naši ochranu před podvody. Plus500 si vyhrazuje právo zavést dodatečné požadavky tam, kde to bude nutné.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Kontaktujte nás!
E-mailem

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76,4% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.