Jak jsou ceny na Plus500 spočítány?

Plus500 udává ceny v závislosti na ceně relevantního finančního nástroje a jeho rozpětí.
Naše ceny jsou pořizovány od několika nezávislých poskytovatelů tržních dat, kteří získávají své ceny od relevantních burz. Upravení (tj. rozpětí) je poté automaticky aplikováno na cenu na Plus500. Rozpětí platíte vy, ale je zahrnuto do uvedených sazeb a nejde o dodatečný poplatek, který byste platili nad rámec uvedených sazeb.
Plus500 nabízí pro své nástroje fixní nebo dynamické rozpětí. Kalkulace rozpětí se dá provést odečtením prodejní ceny od kupní ceny nástroje. Dynamické rozpětí se může během doby, kdy je pozice otevřená měnit, zatímco fixní rozpětí zůstává neměnné od té doby, kdy jste pozici otevřeli až do doby, kdy je pozice uzavřena.
Ceny vytvořené pro naše CFD kryptoměn jsou odvozeny z konkrétních burz kryptoměn. Mějte prosím na paměti, že ceny kryptoměn se mohou na jednotlivých burzách velmi lišit.
Informace o rozpětí daného nástroje můžete nalézt na naší webové stránce nebo na obchodních platformách v odkazu "Detaily" vedle jména nástroje.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Kontaktujte nás!
E-mailem

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 80,5% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.