Jak provedu vklad peněz?

Pro provedení vkladu a zahájení obchodování s Plus500 byste měli následovat tyto instrukce:

Klikněte na “Správa fondů” → “Vklad” → Vyberte vámi preferovanou metodu vkladu z dostupných možností → Vyplňte všechna pole a klikněte na tlačítko "Potvrdit" (na mobilním zařízení se můžete na obrazovku "Správa fondů" dostat pomocí tlačítka menu). Každá metoda vkladu má své minimální vkladové množství. Bližší informace můžete najít na obrazovce vkladu na webové platformě. Vklad můžete provést jednou z následujících metod (mějte na paměti, že některé metody nemusí být ve vaší zemi dostupné):

  1. Debetní/Kreditní karty - přijímány jsou pouze Visa nebo MasterCard debetní/kreditní karty (na základě vaší země mohou vyvstat i další omezení).
  2. Elektronické peněženky (PayPal nebo Skrill).
  3. Bankovní převod (přímý převod prostředků z banky do banky).

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Kontaktujte nás!
E-mailem

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76,4% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.