Co je daňové identifikační číslo?

Daňové identifikační číslo (DIČ) je osobní číslo, které se používá pro daňové účely ve vaší zemi daně (tj. země, kde hlásíte své daně).

Termín používaný pro DIČ se v každé zemi liší, může se například používat: Identifikační číslo, Národní pojistné číslo, Číslo sociálního zabezpečení, atd. Podle toho budete požádáni o dodání DIČ informace.

Proč se ptáme na vaše DIČ?

Společné standardy vykazování (CRS), vytvořené jako odpověď na požadavek G20 a schválené Radou OECD 15. července 2014, vyžadují, aby jurisdikce obdržely informace od svých finančních institucí a automaticky se tyto informace každý rok mezi ostatními jurisdikcemi vyměňovaly.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Kontaktujte nás!
E-mailem

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 80,5% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.